Чекаємо вас на Сорочинському ярмарку!

10.07.2015

Шумить, вирує Сорочинський ярмарок – місце, де торгують різними товарами,
місце, де зустрічаються і закохуються …

(М. В. Гоголь)

 У найяскравішому, найстиглішому, найсонячнішому місяці року відбудеться найбільш улюблений і найбільш колоритний захід для всіх українців та гостей Полтавщини – Сорочинський ярмарок!

Полтавщина – прекрасний, таємничий і гостинний край, наповнений легендами, місце, де переплітається реальне і загадкове.

Територія сучасної Полтавщини, її м’який клімат, чисте повітря, велика кількість лісів і водойм, приваблювала поселенців з давніх часів. А унікальні пам’ятки історичної спадщини притягують мандрівників в цей край знову і знову. Мало хто, не тільки в Україні, а й за її межами, не чув про Полтавську битву, про знамениті смачні галушки і вареники, про героя Тараса Бульбу та його синів, оспіваних Гоголем, про опішнянські гончарні вироби, решетилівські вишивки та багато іншого!

З 18 по 23 серпня 2015 розважальний історико-культурний комплекс радо прийме гостей та учасників ярмарку, в числі яких будемо і ми, українські виробники унікальних історичних прикрас і сувенірів – ТМ “Скіфська Етніка”.

Хутір Великі Сорочинці знаходиться неподалік від с. Диканька, місці яке так шедеврально описав Микола Гоголь у повісті «Вечори на хуторі біля Диканьки».

Під час відвідування хутора на вас чекають прогулянки мальовничою територією комплексу, театралізовані виступи за участю Гоголівських героїв, народні гуляння.

І, звичайно ж, найголовніша подія цих днів – Сорочинський ярмарок.

Вхід на ярмарок абсолютно безкоштовний!

 sor1