Дарована природою: ваша яскрава осінь

30.09.2016

Наш творчий колектив продовжує працювати над темою розкішного періоду в історії розвитку культури нашої нації, що зветься Українське бароко.

Осінь не є привідом для смутку. Це привід відкривати щось нове в оточуючому світі та осмислювати попередні результати року.

Осінь – благодатна пора на наших родючих землях. На зміну виснажливій спеці приходять прохолодні вечори і ранкові тумани, природа стає задумливою і спокійною. Саме в цей час земля, як добра і щедра мати, що довго готувала основну страву, пропонує нам свої дари, наповнюючи чудовими ароматами весь будинок!

Всі ці яскраві осінні барви ми й спробували відобразити в наших нових прикрасах колекції “Дарована природою”.

Чи насправді, а чи сон це,
Жовті верби, жовте сонце,
Жовті трави, жовті доли,
Жовте листя, жовте поле.
Це насправді, не здалося –
Жовте небо, жовта осінь.

“Осінь”. Анатолій Камінчук

Спрямуйте свою енергію на споглядання краси й розкоші, багатства й щедрості української природи в наших нових прикрасах “Дарована природою” з колекції “Українське бароко“.

Нові прикраси колекції Українське бароко представлені шістьома комплектами:

Комплект ГРУШЕВЫЙ МЕД виконаний в бронзовому кольорі та складається з каблучки, вишуканих сережок-пусет, довгих сережок, кулона на шкіряному шнурі розкішного нефритового кольору, тонкого браслету та чарівної брошки.

Ці соковиті плоди доповнять ваш неповторний образ.

115044117-8_1

Смородину завжи вважали символом будь-якого саду. Смородина – віковий символ здоров’я. З давніх давен хворим на застуду давали чай з листя смородини.

Нашу Смородину  ми представляємо вам прикрасами в двох кольорах: сріблястому з чорною ягодкою-намистинкою та бронзовому з гематитовим кабошоном. Комплект ЛИСТ СМОРОДИНИ складається з каблучки, сережок-пусет, кольє, браслету, брошки та ультра-модного аксессуару – чокера.

115011113-7_1

Невипадкого темою комплектів Каштан та Листя каштану наші дизайнери обрали зелений символ Києва – лапате, оксамитове листя каштану. Каштан завжди вважали символом турботи, мудрості й провидіння.

Комплект Каштан складається з каблучки, серег-пусет, браслету, мініатюрного кулону та яскравого кольє, а також – витонченої брошки.

115028110-7_1

Комплект Лист каштану – спражнє втілення витонченості. Приміряйте філігранне мереживо та обирайте свій новий улюблений аксесура. Що це буде? Каблучка, браслет, сережкикольє? Чи, може, комплект?

115011115-7_2

Виноградна лоза — найдавніший символ родючості, достатку й життєвої сили, символ духовного життя й відродження як в язичницькому, так і в християнському світах. Саме цьому, плануючи нову колекцію, ми не могли обійти цей символ миру та відтворили його в прикрасах.

Розкішний комплект Лист винограду складається з каблучки, ажурного кольє, брошки, а сережки представлені двома моделями: мініатюрними пусетами та моделлю на класичній швензі. Все це нагадує витончене мереживне плетіння французьких майстрів з Шантійї.

dsc_5814

Райське яблучко – це плід міфологічного Дерева пізнання Добра і Зла в християнській традиції. Але наші неймовірно ніжні і вишукані яблучка принесуть вам лише добро і насолоду!

Комплект Райські яблучка складається з каблучки, кулона, браслету, броші та двох моделей сережок.

115044116-7_1

Читайте больше статей на тему “Украинское барокко” на нашем сайте: