Нова колекція ” Козача ” – пісні про Вітчизну , любов і вірність …

15.09.2015

Майстри ТМ “Скіфська Етніка” давно виношували ідею і мріяли втілити її в гідній колекції для сильної і сміливої ​​половини людства  – чоловіків.

Думати про тематику нової колекції нам не довелося довго. Козаки завжди були прикладом мужності, волелюбності, честі та гідності.

126020010-7_4

Кількість козачих військ, мабуть, порахувати абсолютно неможливо. Точно так, як і зрозуміти культуру цього народу. І ми, вивчивши багато джерел, надихалися різноманітністю всієї козачої культури, історією козацтва, їх спадщиною. Особливу увагу ми приділили козачим пісням, розповідям про подвиги і життя козаків.

126020012-7_4

Козаки – представники складної соціальної культури, що сформувалася з військово-служивого стану, а також «людей гулящих» (вільне козацтво), але вірних своїм переконанням. Вважається, що козацтво зародилося в XV – XVII століттях.

Ми не могли не приділити уваги козачкам і створили два комплекти прикрас “Зарниця” і “Степ”, присвячених саме цим вільним і гордим жінкам. Адже вони переносили разом зі своїми чоловіками тяжкості нелегкої козацької долі, чекали їх з походів, ростили своїх дітей у правильні переконаннях, передаючи їх з покоління в покоління.

126020005-7_2

Художник колекції “Козача” Вікторія Бондар з Новосибірська. Образи створених нею прикрас – ще одна спроба нагадати про славне минуле козацтва, справах і заповітах предків.

Ми впевнені, що ви надихнетеся і полюбите сміливі і в той же час стримані прикраси для чоловіків і жінок, які передають нам всю енергію та історичну цінність тих часів, коли саме козаки створили якийсь плацдарм для майбутніх поколінь.

126020002-7_3