Скіфська Етніка у фестивалі моди Kyiv Fashion с 9 по 11 вересня.

18.08.2015

Мода живе не тільки в сукнях, мода вирує в повітрі, її приносить вітер, ми передчуваємо її, дихаємо нею, вона в небі і на дорозі, вона невіддільна від людей, звичаїв, подій.

Коко Шанель

Ми не втомлюємося рости і розвиватися, ми підкорюємо нові вершини і раді новим друзям! Тому нам дуже приємно повідомити вам, що ТМ «Скіфська Етніка» починає осінній сезон виставок!

Киев Фешн

З 09 по 11 вересня 2015 у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» вул. Салютна, 2Б, наша компанія візьме участь в самому модному заході року – Kyiv Fashion.

Kyiv Fashion – найбільший міжнародний виставковий проект, що має багаторічну успішну історію та зберігає кращі виставкові традиції. Цей захід є найбільш авторитетним форумом в світі модної індустрії України, чому є свідченням  позитивна динаміка розвитку проекту.

Фестиваль моди об’єднує в рамках єдиного форуму повний спектр спеціалізованих виставок легкої та текстильної промисловості, створюючи максимально вигідні умови для охоплення відразу декількох сегментів ринку.

Kyiv Fashion – це єдиний в Україні професійний форум модної індустрії, що включає в себе близько десяти спеціалізованих виставок

За 13 років свого існування форум став вже найочікуванішою подією для всіх фахівців модної галузі.

Фестиваль моди Kyiv Fashion надає чудову можливість побачити і проаналізувати розвиток індустрії моди не тільки на національному, але й на міжнародному рівні.

У 2007 році міжнародний фестиваль моди Kyiv Fashion був офіційно визнаний Всесвітньою організацією виставкової індустрії UFI, що свідчить про збільшений авторитеті та визнання виставки у світі.

11111

Щорічно в рамках виставки моди Kyiv Fashion проводяться спеціалізовані конкурси, навчальні програми та різні проекти. Невід’ємною частиною кожного фестивалю Kyiv Fashion є бізнес-програма, завдяки якій учасники можуть отримати найновішу інформацію про можливості та перспективи розвитку компанії, відвідавши ряд семінарів і конференцій з актуальних питань виробництва та реалізації продукції легкої промисловості, дизайну одягу, способів ведення бізнесу, а також франчайзинговими схемами.

І ТМ “Скіфська Етніка” не залишиться осторонь цих подій. Крім того, ідейний натхненник і директор компанії Олександр Дзюбенко проведе семінар на тему створення власного бізнесу з виробництва біжутерії та фурнітури.

Дату і подробиці проведення семінару можна дізнатися, написавши нам по електронній пошті info@skifska-etnika.com або зателефонувавши +38 044 237 10 97.

Kyiv Fashion – це світ дивовижною, неповторною краси, це поєднання модних тенденцій і власного стилю. Це захід, що тішить око плодами натхнення талановитих і умілих майстрів, тут вітається креативність, панують оригінальні ідеї, зустрічаються і спілкуються люди, закохані в моду і стиль!

^3E230C0FB4C1C6AC9C0F3988B727C3EF73D6A6473B705CD451^pimgpsh_fullsize_distr

У рамках заходу ТМ “Скіфська Етніка” представить вам свої нові і старі, але такі улюблені і популярні, колекції наших прикрас, а також прикраси з новим покриттям. Також ми познайомимо вас з виробами нашого нового напрямку – виготовлення фурнітури під замовлення: гудзиками, бирками, деталями прикрас, сувенірною продукцією.

З нетерпінням чекаємо вас на нашому стенді!

Завжди ваша, “Скіфська Етніка”