Улюблені прикраси з новим покриттям

13.01.2015

Ми не зупиняємося на досягнутому і хочемо представити на ваш розсуд нове покриття на вже так сподобавшихся вам прикрасах.

 

Суть новинки проста – ми взяли популярні моделі комплектів прикрас і зробили їх з покриттям «старе золото».
У покритті “старе золото” є деякий відтінок зеленого, що зближує цей колір з мальовничою фарбою “зелене золото”.
Колір і фарба наближаються у своїх відтінках до соломи.

unnamed (2)
Так як створення всіх наших прикрас носять історичне підґрунтя, варто трохи розповісти і про історію виникнення покриття “старе золото”
Протягом всієї історії і донині люди воліють носити прикраси, які нагадують золото. Однак золото в чистому вигляді відрізняється занадто великий м’якістю і не годиться для більшості практичних цілей. Зазвичай його сплавляють з іншими червонувато-жовтими металами, такими, наприклад, як мідь, і це забезпечує необхідний запас міцності. Якщо замість міді в сплав додати срібло, вийде метал “зелене золото”.

unnamed
Зазвичай 18 карат зеленого золота містять 25% срібла. Холодне по тону срібло візуально знижує розкішний блиск золота, що в підсумку створює кілька декадентський металевий колір. Він часто присутній на “золотих” кредитних картах, на папері для листів, на яких золотий блиск не потрібен. Цей колір застосовується також на вітальних листівках.
Золото часто використовується в графічному і книжковому дизайні. Листове золото нерідко присутній, наприклад, в театральних костюмах. Колір “старе золото” більш спокійний, і його можна дозволити собі в неформальній обстановці.
Та не забувайте, що будь-які прикраси повинні підкреслювати ваш стиль і індивідуальність. При виборі одягу, макіяжу та прикрас рекомендується враховувати свій тип зовнішності, що залежить від кольору очей, волосся і шкіри.
Нам дуже важлива Ваша думка про цей експеримент і Ваші відгуки про старі та улюблені прикрасах яким було дане нове життя за допомогою покриття “старе золото”.

unnamed (1)