ВІЗАНТІЯ

20.11.2014

Масивні, але водночас дуже лаконічні та елегантні, прикраси в традиційному стилі ТМ “Скіфська Eтніка” склали нову осінню колекцію “Візантія”

Суміш християнських та старообрядницьких традицій, східних і західних, орнаменти нашої нової колекції “Візантія” поєднують в собі грецькі, римські і перські мотиви. Масивні хрести і кільця з кабошоном, ніжні ажурні кульчики і намиста з квітковими та тваринними мотивами – все це можна побачити в нашій новій колекції, яка буде наповнюватися виробами наших майстрів.

124011486-7_2
Візантійські кільця цінував Енді Уорхол, а стародавні намиста дуже полюбляла носити Одрі Хепберн. Крім того, багато знаменитостей купують стародавні візантійські прикраси разом з творами сучасного мистецтва.

124011482-7_2
Візантійські прикраси час від часу знаходять при розкопках в Азії, Греції, Кіпрі, Італії, Сирії та Єгипті, Франції, Німеччини, Угорщини, Болгарії, південній частині України та Грузії. Коштовності потрапляли туди, як і в інші місця, по торговим, дипломатичним і військовим дорогам. У своєму шляху вони завжди свідчили про перевагу і артистичний та культурний вплив Візантії в середньовічному світі, за межі якого ці коштовності іноді відправляли як імператорські подарунки іноземним правителям.
А тепер і у вас є можливість доторкнутися до минулого крізь призму вікової історії і придбати копії візантійських прикрас від ТМ “Скіфська Етніка”.

YM3W2481