​​

Оновлена колекція “Міржен”

01.10.2015

Вересень не тільки найсолодший і найяскравіший місяць року. Для компанії “Скіфська Етніка” він став ще й самим надихаючим, а тому дуже плідним.

Ми раді повідомити про запуск в продаж оновленої колекції «Міржен».

^3C67276D0EE344D7CBF74A4BD8511AE89EE275318D0A314CB9^pimgpsh_fullsize_distr

Назва колекції “Міржен” розшифровується як «світ жінок»: такий слабкий і сильний, строгий і беззахисний, відповідальний і химерний одночасно. Ми, жінки, хочемо бути красивими, здоровими, гармонійними, жити в мирі з собою і оточуючими, правильно будувати відносини з близькими людьми.

І саме для удосконалення жіночого світу ми вирішили оновити нашу колекцію прикрас “Міржен”. Адже світ сучасної жінки не стоїть на місці: вона весь час розвивається, стежить за модними тенденціями, стає краще і красивіше з кожним днем.

111010014-7_4

Тема жінки і її стилю в оновленій колекції грає головну роль. Однак, не втративши своєї індивідуальності, наші нові прикраси придбали в той же час абсолютно нові. Вони стали ще більш витонченими, жіночніми. Це прикраси для жінки з вишуканим смаком і чарівною елегантністю.

111040011-7_2

Колекція складається з чотирьох комплектів: “Совушка”, “Ластівки”, “Пір’їнка” і “Танець метелика”. У нових прикрасах ми, як завжди, використовували оригінальні малюнки та орнаменти, а також продовжили експерименти з сережками на пуссетах, які стали крихітними, майже непомітними. Також в нашій колекції “Міржен” з’явилися абсолютно нові прикраси: експериментальна модель кільця в серії “Танець метелика”, витончене і дуже модне кольє-комірець “Небесні ластівки”.

Колекція проста, але дуже елегантна, багатогранна і символічна. Наприклад, що ми знаємо про пір’я? Тільки те, що це символ легкості, польоту і невагомості, яке, згідно зі старим поданням, само піднімає птицю в повітря. Але, насправді, насамперед у давньому Єгипті пір’я стає атрибутом глибоко шанованої богині Маат, богині правосуддя і встановленого світопорядку. Маат носила на голові одне-єдине пір’я страусу, яке клалося на протилежну серцю покійного чашу терезів для скоїння посмертного суду. Чотири пір’я прикрашали головний убір бога Онуріс – образ воїна з верхнеегипетского міста Тиса або Тініса. Короною з пташиного пір’я була увінчана голова виганяє демонів бога Безета або Біса. Велику роль пір’я грали в культурі Давньої Мексики, де з них робили мозаїчне панно на бойових щитах, виготовляли корони, одяг у вигляді плаща і штандарти. Багатозначний бог і герой Кетцалькоатль зображувався у вигляді змії (по-ацтекски коатль), покритої відливає зеленим оперенням птиці. Такі ж пір’я були складовими елементами розкішних знаків царської гідності мексиканських правителів. У головних уборах індіанців – мешканців північноамериканських прерій – спочатку кожне перо нагадувало про бойові подвиги того, хто його носив. Німецьке вираз «прикрашати себе чужоземними пір’ям» сходить до античного переказами про тварин, в якому один ворон вирядився в павине пір’я.

Колір, в якому виконана колекція, – елегантне античне срібло.

Будьте красивими і щасливими.

З любов’ю,

Ваша “Скіфська Етніка”

111020016-7_2