Знижки діють до кінця місяця!!!
Сортувати: 
Фільтр

 

U.baro це перевернутий європейський стиль. Європейське бароко символізувало відхід від реальності, створення пишних до надмірності, неприродних образів. U.baro - це ті ж надмірності, але тільки в усьому натуральному, природному та фруктово-соковитому.

Прикраси в стилі U.baro - це розквіт усіх барв життя, до естетичних особливостей якого можна віднести багатобарвність, присутність етнографічних елементів, контрастність, мальовничість, інтимну теплоту і декоративність, примхливість форм. Подібний колорит наших прикрас задає веселий і святковий настрій. І вже точно ніякої блідості, смутку і відчуженості, це вже зовсім інше Бароко!

 

 

 

Прикраси колекції «U.baro» з елементами деякої абстрактності, густо декоровані фруктово-ягідним орнаментом і натуральною шкірою, що створює відчуття провінційної гомінкої урочистості з претензією на благородство. Перероблені і стилізовані візерунки та назви прикрас характерні для епохи 17-18 століть, і, сподіваємося, будуть близькі сучасній жінці.

 

 

  • Комплект Пастораль

    Пастораль (фр. pastorale от лат. pastoralis — «пастуший») — твір, який відображає мирну і просту сільську життя.

    Комплект складається з кулона, браслета, кільця і сережок. У виробництві були використані Шовковий шнур «Мілан» бордового кольору і акриловий кабошон кольору рубін.

  • Комплект Газдиня

    Газда - той, хто займається господарством. Газдиня - справжня господиня.

    У комплект входять кулон, браслет, кільце і сережки. У виробництві були використані Шовковий шнур «Мілан» бордового кольору і акриловий кабошон кольору рубін.

  • Комплект Добробут

    Посуд людьми використовувався як для щоденного користування, так і для прикраси святкового столу. А також був показником добробуту сім'ї - чим яскравіше і красивіше було прикрашено посуд, тим багатше була сім’я.

    Комплект складається з кулона, двох браслетів, сережок і кільця. У виробництві був використаний шовковий шнур «Мілан» темно-коричневого кольору.

  • комплект жайворонок

    Жайворонок - віщий птах, символ людської долі.

    Жайворонок - символ Землі і Неба - через дуже високий злет і стрімке приземлення.

    У комплект входять кулон, браслет, сережки і кільце. У виробництві були використані бавовняні вощені меланжеві шнури пастельно-блакитного і коричневого кольорів.

  • КОМПЛЕКТ Кераміка

    Кераміка має багатотисячну історію - її коріння сягає в глибини епохи неоліту і Трипільської культури. Це один з найдавніших видів народного мистецтва, який несе в собі безцінну інформацію про давній побут села.

    Комплект складається з кольє, кулона, двох видів браслетів і сережок, і кільця.

    У виробництві були використані бавовняні вощені меланжеві шнури пастельно-блакитного і коричневого кольорів.

  • КОМПЛЕКТ Праздниця

    Праздниця - сільське свято, день села.

    Глиняний посуд з кінця 19 до першої половини 20 століття використовувалася людьми як для щоденного користування, так і для приготування святкових страв і здійснення обрядів під час свят. Взявши за основу останнє призначення вона отримала назву «святковий» глиняний посуд.

    У комплект входять кулон, браслет, сережки, кільце і шпилька. У виробництві були використані бавовняні вощені меланжеві шнури червоно-рожево-червоних відтінків.

  • Комплект Оберіг і Традиція

    Також в колекції представлений комплект в бронзовому покритті. Кожен народ світу багатий традиціями і звичаями. Святковий стіл завжди об'єднував рідних і близьких за одним столом, ставши сімейною традицією багатьох народів.

    Крім обрядів, слов'яни широко використовували різного роду обереги. Квітка соняшника стала і зображення сонця у вигляді малюнка на печі або стінах в будинку були головним українським оберегом. Квітка соняшника означала енергію Сонця.

    Комплект Традиція включає два види кулонів і сережки. А комплект Оберіг складається з браслета, сережок і двох видів кілець. І ці комплекти можуть бути доповненням один одного. У виробництві були використані шовковий шнур «Мілан» темно-зеленого кольору і керамічний кабошон ручної роботи.