Остерігайтесь підробок!

23.12.2014

Ми просто зобов’язані Вас попередити!

Шановні покупці та гості сайту!

Нагадуємо, що Скіфська Етніка – це українська торгова марка, що має українське та міжнародне свідоцтва про зареєстрований  товарний знак, а також відповідні сертифікати якості.

 Ми виготовляємо свої вироби з гіпоалергенного сплаву, який не містить нікель і шкідливих речовин і покривається сріблом вищої проби. Гальванічне покриття сріблом – 4-7 мікрон. Виробництво знаходиться в Україні, Київська область, місто Біла Церква.

Ми просто зобов’язані попередити вас!

Інтернет-магазин VegaMax – представляє в Україні продукцію турецьких виробників під ім’ям «Скіфська Етніка».
Джерела підробок в інших країнах неможливо порахувати.
Новый рисунок (15)

Турецькі прикраси відрізняються тонким покриттям срібла (до 1 мікрона), за рахунок чого вони менш довговічні. Подібна продукція завдає серйозної шкоди репутації компанії «Скіфська Етніка», оскільки, продаючи неякісну продукцію під нашим ім’ям, складає вкрай неприємні думки у покупців.

Якщо Ви зацікавлені в оптовому або роздрібному продажу нашої продукції, зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом (Контакти). Ми пропонуємо найвищу якість виробів, відмінні ціни і комплекс послуг, що дозволяє зробити ваш бізнес прибутковим і стабільним.

Ми не просто робимо прикраси. Ми відтворюємо історію земель, і замість паразитування на багатій спадщині народів, розвиваємо сучасну культуру.

Скіфська Етніка – зроблено в Україні!