Романтичне літо з вишуканими прикрасами «Старе місто». Кількість обмежена!

10.06.2015

Старе місто багато чого бачило, тож без путівника розповість вам про свої перемоги і поразки, багатство й злидні своїх жителів. На його тілі ми бачимо відбитки різних періодів життя.

Подорож в Старе місто планується особливо ретельно: ти заздалегідь купуєш квитки, стежиш за змінами погоди і обов’язково чекаєш якогось дива, пов’язаного з подорожжю. І ось – довгоочікувані вихідні, і ти поспішаєш на потяг. Попереду ніч в купе, балаканина з супутниками і традиційний вагонний чай в підстаканнику. А вранці … Ти прокидаєшся раніше інших пасажирів, та, немов зачарований, дивишся у вікно, де в ранковому серпанку випливають хитромудрі контури старовинних будівель з левами і купідонами, шпилі старих храмів чіпляють низькі хмари, а погляд застигає на шорсткуватих каменях і похилих підворіттях , створених руками і часом.

В поспіху схопивши дорожні сумки, ви з друзями з нетерпінням вибігаєте з вагона, поспішаючи на зустріч зі старим другом, який, ніби прокинувшись від вікового сну, гостинно відкриває перед вами віконні віконниці і двері затишних кав’ярень.

Вузькі вулички – немов чарівний лабіринт, де хочеться загубитися і міркувати про щось важливе. І ти прочиняєш скрипучі ворота і потрапляєш в маленький дворик з рожевими петуніями на вікнах, де можна покуштувати королівської або, навпаки, повсякденної кухні простих жителів, помацати руками іржаві вивіски і прогулятися по бруківці. І мимоволі, пробиваючись крізь завісу сучасних ритмів, в голові спливає задумлива і ніжна мелодія якогось старовинного романсу … У цій мелодії галантні кавалери і шляхетні дівчата, спокій і краса почуттів переплітаються з сумом і мудрістю.

Це – Старе місто, щире і справжнє.

Житель Старого міста не може бути звичайною людиною, це дивовижне місце само собою виховує людей особливого сорту. Саме тому ескізи для нашої нової колекції «Старе місто» намалював львівський художник – Світозар Корчинський.

У старій частині будь-якого міста часто зустрічаються ковані бронзові елементи в декорі, тому вставки в наших прикрасах ми зробили скульптурними, в стилістиці міської архітектури, з’єднавши благородні кольори античного срібла і золота. Також, в цій колекції ми використали нові ходи: у декількох браслетах – застібки-тогли зручні і лаконічні, а сережки зробили на ювелірних гвіздочках-пуссетах, вони непомітні і чудово фіксують сережку на мочці вуха.

Сподіваємося, ці нововведення припадуть вам до смаку, і будемо вдячні за зворотній зв’язок та відгуки.

Придбати нові прикраси з колекції «Старе місто» можна в нашому інтернет-магазині:

skifska-etnika.com

З любов’ю та натхненням, ваша Скіфська Етніка.

реклама_старе місто (1)